Apr 10,2026Deye SUN-EVSE22K01-EU-AC:
Vaš ultimativni pametni EV punjač za europske ceste
Deye Smart Wallbox SUN-EVSE22K01-EU-AC je tu da riješi sve vaše glavobolje oko punjenja. Napravljen za ljubitelje europskih električnih vozila, europskog vremena i europske solarne energije, ovaj elektrana od 22kW više je od punjača—to je vaše sveobuhvatno rješenje za brzo, pametno i održivo punjenje kod kuće.
Nevjerojatno brzo punjenje: puna baterija za 3 sata
Umorni ste od čekanja 8 sati da se vaše EV napuni?
Trofazna snaga od 22 kW: Puni bateriju od 60 kWh za samo 3 sata (domet od 150 km na sat!)
7kW jednofazni rezervni izvor: Savršeno za dopunu preko noći ako nemate trofazni pristup
6A-32A podesiva struja: prilagodite snagu putem aplikacije Deye Cloud za fleksibilno upravljanje opterećenjem
Punite BESPLATNO sa solarom (Da, stvarno!)
Zašto plaćati električnu energiju iz mreže kada sunce može pokretati vaše električno vozilo?
Puni se isključivo viškom solarne energije (bez izvlačenja iz mreže!)
Nema solarne energije? Nema problema! Također radi samostalno putem WiFi mreže s mrežom.
Pametno planiranje: Uštedite do 60% električne energije
Puni kada je struja najjeftinija (noću/vikendom)
Izgrađen za sve europske vremenske prilike
T njegov punjač se smije ekstremnim uvjetima:
2000 sati testirano u slanom spreju: Savršeno za obalne domove (bez hrđe, bez pada performansi!)
7-slojna sigurnost: anđeo čuvar vašeg EV-a
Sigurnost nije naknadna misao - ovaj wallbox ima sveobuhvatnu zaštitu za vas i vaš automobil:
OVP/UVP/OLP/SCP: Prenapon/podnapon, preopterećenje, zaštita od kratkog spoja
6mA otkrivanje curenja istosmjerne struje Tip II zaštite od prenapona: Izvan standardne RCD sigurnosti